שירותי מנוף ונטוזה בבאר שבע ובדרום

הנפת זכוכית על ידי מנוף ונטוזה | הובלת זכוכית

ונטוזה שימושים: ונטוזה להנפת זכוכית | הנפת זכוכית על ידי ונטוזה | ונטוזה להרמת זכוכית
| הרמת זכוכית על ידי ונטוזה | הובלת זכוכית

הנפת זכוכית עם מנוף ונטוזה (מכשיר ווקום)

הנפת זכוכית על ידי מנוף ונטוזה – מי מכם בבאר שבע או בדרום שיצא לו לראות כיצד זגגים משנעים, מרימים, מניפים זכוכית בעבודות זכוכית שונות, בהתקנת וטרינות לחנויות, חדרי לובי של בניינים, אולמות תצוגה ודוגמאות אחרות, בוודאי הבחין במכשיר הזה עם גומיות הוואקום בתצורת עכביש, או תחנת חלל, כל אחד והדמיון שלו – ממש כמו מתלה המגבות של מגבת המטבח או מגבת האמבטיה.
קיימים כמה סוגי ידיות מנטוזה, או מכשירי מנטוזה, ידניים, חשמליים או פנאומטיים המשמשים להרמה או הנפה של זכוכיות, לוחות זכוכית, או זכוכית ממוסגרת באלומיניום, כאלה שלא ניתן לאחוז ביד.

בטיחות מעל הכל

בעבודות זכוכית גדולות מדובר במשקלים גדולים והדרך היחידה לשנע את הזכוכית הכבדה מתבצעת רק באמצעות מנוף להרמת זכוכית. בעבר היו מניפים את הזכוכית עטופה בחומרים מגינים שונים או מסגרות עץ, וכל מיני פתרונות לא ממש מתאימים, עד שהגיעה הונטוזה למנופים.
חלילה וחס, תאונת עבודה בה מעורבת זכוכית, תוצאותיה עשויות להיות פטאליות.
באתרי העבודה נמצאים צוותי מתקינים, פועלים, עובדי בניין, אנשי ניהול ופיקוח, ולעיתים גם אזרחים תמימים העשויים להיות בקרבת מקום. הנפת ונטוזה בציוד איכותי ומתקדם אינה מאפשרת ולו סיכוי קטן ביותר לטעות טרגית כזו. מדובר במכשיר חשמלי חכם בעל כפות וואקום רבות עוצמה, המייצר שאיבת אוויר והצמדות תמידית.
הכפות עשויות גומי גמיש וחזק או חומרים גמישים דומים – אלסטיים, סיליקוניים ותרכובות גמישות חזקות אחרות – כפות הוואקום ממש כמו נדבקות ללוח הזכוכית לשמירה על בטיחות טוטאלית של האנשים בסביבה.

מנוף להרמת זכוכית

המנוף הופך חלק ממערך התקנת הזכוכית

באמצעות זרוע מנוף ייחודית חזקה וארוכה במיוחד ניתן לתמרן את לוחות הזכוכית, חלונות, ויטרינות, עם וללא מסגרות אלומיניום – באופן וירטואוזי ממש עד לנקודת ההתקנה, עד למיקומה המדויק של הזכוכית, תוך שבעלי המקצוע מסיימים את מלאכתם, מלאכת ההתקנה ללא מאמץ וביטחון בכל גובה.
למנוף ונטוזה מפרקיות ייחודית המאפשרת תנועות מגוונות אשר לא קיימות במנופים סטאנדרטיים.
מפעיל המנוף עוקב מקרוב ומכוון את הזרוע באמצעות יחידת שליטה מתקדמת ממרחק בטוח לא רב מדי ומוביל את הזכוכית למיקומה המיועד.

מנופים חדישים ותקניים עם מקדם בטיחות גבוה

חברת הובלות, והובלות מנוף בבאר שבע – "שאוקתי מנופים" צברה ומתמחה בהנפת זכוכית לגובה ומספקת פתרונות גם לגבהים חריגים. לחברה צי משאיות חדישות עם מנופים חדישים מודרניים לשמירה על אמינות ובטחון הסביבה.
עם זכוכית לא משחקים כידוע…

המנוף הופך חלק ממערך התקנת הזכוכית

הובלת זכוכית

בכפוף לסדר הגודל של יצרני הזכוכית, חלקם עושים שימוש במובילים חיצוניים, ולחלקם יש ציוד לשינוע הזכוכית על למקום הפרויקט, אם בעגלות מיוחדות להובלת זכוכית, או באמצעות כלי רכב ייעודיים, החל מטנדרים גדולים ועד למשאיות.
חברת "שאוקתי מנופים" מספקת את השירות המשלים לחברות זכוכית הנדרשות להובלות זכוכית גדולות וכבדות במיוחד ובאופן זה משלימה תא מעגל השירות והצורך של מפעלי זכוכית, חברות זכוכית, קבלני זכוכית המבצעים התקנות בסדרי גודל מעל הממוצע.
הזכוכיות מאובטחות לפי דרישת הלקוח ומשונעות בבטחה מפתח המפעל ועד לגמר ההתקנה בכתובת היעד.

 

לקבלת הצעת מחיר להנפת זכוכית בבאר שבע ובדרום לגובה רב ובמשקלים כבדים
חייגו עכשיו – 0545405266

שימושים נפוצים בונטוזה

מסחרי

בנייני מגורים מזכוכית, מבני משרדים מזכוכית, אולמות תצוגה, סוכנויות רכב, קניונים, מתחמי מסחר, מבנים ציבוריים, מעקות, אתרי נופש, בתי מלון, מסעדות ובתי אוכל גדולים, פרויקטים אדריכליים שונים, עבודות מיוחדות וכדומה.

פרטי
השימוש בזכוכית הופך להיות נפוץ יותר ויותר, גם בזכות היותה מתמחזרת והיא מגיעה על לבנייה אזרחית, פרטית – בתים פרטיים, וילות, בנייני מגורים קטנים כגדולים, בין אם מדובר בתוספת חלקית של קיר או קירות, ועד להקמה מלאה בזכוכית

 

© אינטרנטיק 2021

 

סגור לתגובות.